Land Bank Authority

John Gallagher, III, Chairman

Land Bank Authority

No Term Expiration

Member, Land Bank Authority

Randy Harmson, Treasurer

Member, Land Bank Authority

Term Expires 12/31/2020

Land Bank Authority

Trudy Galla, Secretary

Land Bank Authority

No Term Expiration

Member, Land Bank Authority

Rick Foster

Member, Land Bank Authority

Term expires 12/31/2021

Member, Land Bank Authority

Chet Janik

Member, Land Bank Authority

No Term Expiration

Member, Land Bank Authority

Patricia Soutas-Little - County Board of Commissioners

Member, Land Bank Authority

Term expires 12/31/2019

Treasurer, Land Bank Authority

Mark Walter

Treasurer, Land Bank Authority

Term Expires 12/31/2018

This page last updated on 2/7/2014.